team red Polska – praca na rzecz współpracy

Ekspertów team red cechuje wysoka kompetencja międzykulturowa oraz ponad 10-letnie doświadczenie w polsko-niemieckich projektach na różnych etapach projektowych, od opracowania koncepcji, przez koordynację projektu wraz z intensywną działalnością informacyjno-promocyjną, aż po implementację projektów transgranicznych.

Specjaliści team red posiadają doskonałą wiedzę dotyczącą polskiego rynku turystycznego. W ramach usług promocyjno – informacyjnych powstało wiele publikacji informacyjnych, broszur, przewodników i licznych artykułów medialnych dla prasy, radia, telewizji oraz artykułów internetowych. Dzięki wieloletniej intensywnej współpracy z tymi mediami team red posiada doskonałe kontakty i obszerną bazę danych.


Eksperci team red Polska:

Klaus Klöppel jest kierownikiem Działów Turystyki i Public Relations. Posiada wieloletnie doświadczenie dziennikarskie. Jest min. autorem takich przewodników po Polsce jak: „Wrocław: Dolny Śląsk i jego tysiącletnia tradycja” oraz „Polskie wybrzeże Morza Bałtyckiego“. Od ponad 10 lat pracuje dla Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Niemczech, a od 4 lat odpowiedzialny jest za te działania z ramienia team red. Związany z regionem Berlin-Brandenburgia.

Olaf Matthei-Socha jest pracownikiem Działów Turystyki i Public Relations. Posiada wieloletnie doświadczenie dziennikarskie i jest tłumaczem polsko-niemieckim. Od ponad 15 lat prowadzi seminaria w zakresie edukacji młodzieży i dorosłych, komunikacji międzykulturowej oraz polsko-niemieckiej historii. Jest współautorem przewodników po Polsce, a od roku 2008 z ramienia team red jest współodpowiedzialny za współpracę z Polskim Ośrodkiem Informacji Turystycznej. Związany z regionem Berlin-Brandenburgia, Badenii i Śląskiem.

team red szuka ekspertów do współpracy w projektach polsko-niemieckich

team red jest dostawcą usług najwyższej jakości. Tworzą ją nasi współpracownicy, którzy są zarówno ekspertami w danej dziedzinie jak i doskonałymi znawcami regionalnych uwarunkowań. wyróżnia nas fakt, że współpracujemy wyłącznie z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą,  łączącymi swoje kompetencje i doświadczenia w pracy zespołowej. Naszym klientom gwarantujemy stały nadzór nad jakością a naszym współpracownikom przyjazne i sprzyjające komunikacji otoczenie pracy oraz liczne usługi i narzędzia ułatwiające im prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Dodatkowe informacje na temat team red GmbH oraz naszych zakresach działania znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Szukamy wsparcia dla naszego zespołu ds. polsko-niemieckich: Odnajdujesz się od razu w poniższym profilu? W życiu zawodowym pracujesz samodzielnie i na własną odpowiedzialność? Chcesz realizować ciekawe projekty polsko-niemieckie w koleżeńskiej atmosferze? Jeżeli oprócz tego posiadasz doświadczenie w dziedzinach PR/marketing/dziennikarstwo, to się nie wahaj! Jeżeli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą, to wyślij nam swoje dane najlepiej drogą mailową. Zgłosimy się do Ciebie w ciągu najbliższych 48 godzin.
 
Nie możemy zaoferować stałej pracy ze stałym wynagrodzeniem i regularnym czasem pracy. Ale dajemy freelancerom możliwość tworzenia i realizowania w zespole nowych projektów. Idalnie by było gdybyś prowadził/-a własną działalność gospodarczą i chciał-a-byś realizować nowe projekty w większym zespole projektowym. Albo miała  zamiar założyć taką działalność i szukasz odpowiednich warunków. Jako współpracownika team red powinno cię cechować:
 
Ciekawość, otwartość, przejrzysty styl komunikacji, samodzielność i udokumentowana  wiedza w jednej z naszych dziedzin specjalistycznych.
Jesteś idealnym współpracownikiem, jeżeli spełniasz w dodatku następujące warunki:
 
- Język Ojczysty: Polski
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- dłuższy pobyt w Niemczech
- dobre wyczucie językowe i skłonność do działań dziennikarskich
- zakończone studia lub odpowiednia kwalifikacja
- doświadczenia w projektach polsko-niemieckich
- wieloletnie doświadczenia w zawodzie
- doświadczenia w kierownictwie projektów
- zainteresowanie długotrwałym zaangażowaniem w ramach projektów team red
- doświadczenia w dziedzinie turystyki (warunek nie obligatoryjny)
 
Preferujemy ekspertów zamieszkałych w regionie metropolitalnym Berlin-Brandenburgia.
 
Jesteś zainteresowany/-a współpracą? To wyślij krótki list intencyjny i CV na adres:
olaf.matthei-socha[at]team-red.net (Olaf Matthei-Socha)